ESTHEFIT

Kozmetický salón

VITAL INJECTOR

VITAL INJECTOR

Je absolútna novinka na svetovom trhu v omladzovaní pleti, vďaka ktorej budete vyzerať iba na toľko, na koľko sa sami cítite. Vital Injector prináša dokonalú techniku omladenia pokožky – jej hydratáciu, zlepšenie elasticity pokožky a vyhladenie jemných vrások. Doplnením kyseliny hyalúronovej Princess® FILLER, prirodzene vyhladzuje pleť zvnútra, čím spôsobuje jej žiarivý vzhľad a vytvára tak ozajstný a dlhotrvajúci efekt. Vital Injector je unikátny prístroj, ktorý umožňuje rovnomerné a presne dávkovanie kyseliny hyalurónovej do požadovanej hĺbky. Vďaka takto aplikovanej kyseline hyalurónovej dochádza nielen k hydratácií, ale aj k následnému vypnutiu pokožky. Ďalej dochádza k aktivácii a rastu kolagénových vlákien, čím pokožka získa lepší tonus a elasticitu.

Efekt po zákroku je dlhodobý a okamžite viditeľný, mikro vpichy a prípadné drobné modrinky vymiznú v priebehu pár dní, oblasť možno navyše výborne zakryť make-upom. Je to vynikajúca indikácia pre tenkú kožu na krku, dekoltu, okolie očí , pier a rúk. Využíva sa aj k zlepšeniu stavu poškodenej štruktúry kože po prekonanom akné, alebo na kožu poškodenú slnkom. Pokožka bude hydratovaná, omladená a vypnutá.

Prečo práve ošetrenie Vital Injectorom?

Pretože iba Vital Injector aplikuje výplňový implantát, čiže stabilizovanú kyselinu hyalúronovu na desatinu milimetra a mikrolitra presne. Ošetrenie Vital injectorom je tak jednoduchšie, rýchlejšie a tým pre pacienta aj pohodlnejšie, precízne ošetrenie – presná mikro dávka, plošná aplikácia, dlhodobé výsledky. Omladzuje pleť zvnútra dodáva jej vitalitu a regeneruje pokožku poškodenú nadmerným slnením. Udržiava a obnovuje rovnováhu hydratácie pleti, zlepšuje jej pružnosť a štruktúru.

Pre koho je takéto ošetrenie vhodné?

Základom zdravej pokožky je hydratácia. A tej nie je nikdy dosť!:) Všetci – dámy i páni, staršie i mladšie ročníky potrebujú pokožku hydratovať. Ošetrenie pomocou Vital injectoru obnovuje hydratáciu Vašej pleti a zlepšuje jej pružnosť a štruktúru. Vďaka tomu je pokožka jemnejšia, hladšia a žiarivejšia.Skvelé výsledky dosahuje v oblasti líc, kde silnou hydratáciou dodáva stratený objem a vypína pokožku. Zjemňuje drobné vrásky pod očami a na hornej pere, ktoré sú horšie ovplyvniteľné. Intenzívne hydratuje a spevňuje pokožku na krku a dekolte, ktorá je veľmi často zanedbávana a starosť o ňu začína dosť neskoro. Nenahraditeľne skvalitňuje jemnú pokožku na rukách, zosilňuje kožnú vrstvu spolu s jej odolnosťou. Efekt je prirodzený a dlhodobý!

Ošetrenie je vhodné aj pre mladších klientov, ktorý zatiaľ výrazné zmeny pokožky nepozorujú. Hovoríme o tzv. “Aktívnej prevencií” pred tvorbou vrások, stratou pružnosti a elasticity pokožky

Aké výplňové produkty sa používajú

  • Princess® FILLER jej základom je vysoko čistá kyselina hyalurónová, ktorá neobsahuje žiadne živočíšne prímesi. Kyselina hyaluronová je látka, ktorá je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu, preto ju telo prirodzenou cestou tiež odbúrava. Vďaka tomuto je použitie preparátu vysoko bezpečné. Gél je vďaka technológii S.M.A.R.T. homogénny. Neobsahuje partikúle, čo má priaznivý vplyv na prirodzený tvar výplne a predovšetkým jednoduchú aplikáciu. Výplňové materiály Princess patria medzi najkvalitnejšie, najšetrnejšie, najobľúbenejšie a najmodernejšie značky na trhu.

Priebeh ošetrenia

Pred zákrokom je vhodné naniesť krém na znecitlivenie . Hlavice prístroja vytvoria podtlak, ktorý jemne vyzdvihne pokožku, takže sa materiál dostane do presnej hĺbky. Vital Injector sa zásadne líši technicky dokonalým a perfektne riaditeľnými systémom nielen hĺbky aplikácie (až do 5 mm), ale súčasne možno zvoliť dávku aplikovanú v každej z piatich ihličiek na hlavicu. Pokožka je tak ošetrená absolútne rovnomerným rozprestretím účinnej látky po celej ploche. Ďalšou výhodou je súčasné oddialenie vpichu od ciev, takže významne klesá počet modrín. Po ošetrení je pokožka ošetrovanej oblasti začervenaná, avšak už na druhý deň je možné použiť make-up.

Kedy ošetrenie podstúpiť?

Ošetrenie je možné podstúpiť počas celého roka.

Kedy ošetrenie nepodstúpiť?

Pri tehotenstve, počas kojenia, počas aktívneho kožného ochorenia a pod.